Studnia głębinowa - dlaczego warto zdecydować się na taką inwestycję?

Studnia głębinowa – dlaczego warto zdecydować się na taką inwestycję?

Przeciętne gospodarstwo domowe, jak i działalność gospodarcza potrzebują ogromnego zapotrzebowania na wodę, zarówno do celów konsumpcyjnych, jak i gospodarczych. Własna studnia pozwala na korzystanie z wód podziemnych, których zasoby znajdują się na obszarze terenu, którego jesteśmy właścicielami. To sprawia, że coraz częściej rozważamy ewentualność wybudowania własnej studni.

Korzyści wynikające z posiadania własnej studni

Dla większości posiadaczy własnego ujścia wody najistotniejszą zaletą jest niezależność od dostaw wody z wodociągów miejskich. Co gwarantuje nam poczucie samodzielności pozwalającej nie przejmować się w przerwami w dostawie wody na skutek jakichkolwiek awarii. Kolejną korzyścią wynikającą z posiadania studni jest obniżenie kosztów korzystania z wody. Dodatkowo studnie głębinowe pobierają wodę z głębokich źródeł, które oddzielają od zanieczyszczeń chemicznych oraz biologicznych. Jednocześnie woda z takiej studni jest wolna od dwutlenku chloru czy osadów zbieranych zwyczajnie przez wodę transportowaną w sieci wodociągów.

Oferta firmy Drillpol

Drillpol to rodzinna firma wiertnicza z długoletnim doświadczeniem. Specjalizują się w odwiertach pod ujęcia wody, w odwiertach pod pompy ciepła oraz odwiertach pod studnie chłonne. Do odwiertów wykorzystują metodę udarową i dzięki najnowocześniejszej technologii wykonanie studni głębinowej zajmuje im jeden dzień. Sprawdźcie na www.drillpol.com.